Parima valguse pilt- augustikuu

Ahoi looduse- ja fotosõbrad!
7vaadet meeskond valis järjekordselt parima valguse pildi looduspilt.ee
lehelt. Augustikuu piltide seast oli teha rasket valikut- häid valgushetki oli väga palju! Kõige enam valiti meeskonna poolt Argo Argel`i ülesvõtet, pealkirjaga "hülgehall". Braavo!
Mõnusalt raamitud ja metalne meri. Sünget valgust tihti ei kohta.

Argo vastas ka küsimustele:
Kas Sinu jaoks on olulisem hetk või valgus?
Eks ole oluline nii hetk kui ka valgus, sest need on seotud. Üsna oluline on tabada just hetk kui on õige valgus.Kas Sinu arvates pakub loodus sageli, või pigem harva, jäädvustamiseks häid valgushetki?

Loodus pakub tegelikult tohutult võimalusi- samas peab leidma enda jaoks aega neid leida ja otsida. Vahest muidugi ka lihtsalt veab ja satud õigesse kohta õigel ajal. Selle viimase peale ei maksa muidugi eriti lootma jääda.

Parima valguse pildi kirjeldus

See konkreetne pilt sai klõpsatud juuli lõpu poole. Oli üsna õhtu ja olin teel Riiast Pärnusse. Kaamera oli kaasas nagu ikka. Taevas kiskus tormiseks, tuul tõusis ja pilved moodustasid huvitavaid kujundeid. Kerge pilvefetishiga nagu ma olen tahtsin kindlasti mere ääres peatuse teha. Sobiva koha leidsin Salacriva kandis. Pikk tühi rand ja meeletu tuul. Tuule tõttu muutusid valgusolud pidevalt ja üsna kiiresti. Hiljem kodus pilte üle vaadates tundus, et need nagu ei olekski ühes ja samas kohas tehtud.

Argo Argel "hülgehall"

2 Comments:

Karl said...

Palju õnne Argo! :)

Argo said...

Tänud!

Postita kommentaar

 
Lendoravale Looduspilt.ee banner