Raamatusoovitus: "Mister Fred"Ilmunud on uus raamat: "Mister Fred", mis on sisuliselt Fred Jüssi elulooraamat, kuid seda hoopis põnevamas formaadis. See on raamat, mida kohe kuidagi ei taha lõpuni lugeda, vaid seda lugedes on tungiv soov, et see kestaks lõputult. Oleks 10000 lehekülge pikk. Õnneks on mõtted raamatus nii pikad, et neid võib venitada 10000 lehekülje pikkuseks.

Mul on jäänud raamatu numbrilise lõpuni vaid paarkümmend lehekülge, mida ei ole palju. Kuid raamatu lahtimõtestamise lõpuni jääb vist minu ülejäänud elu. Soovitan kõigil loodushuvilistel seda raamatut lugeda, sest selles väljendub looduses liikumise sügavam mõte - iseenda avamine iseendale. See on üks lõputute umbtänavatega suurlinn, mille kaardistamiseks kulub terve inimese elu. Fredi mõtted ja suunad liigutavad looduses mõtleja lõpptulemusele lähemale.

Homme, kell 17.00, on Viru keskuse Rahva Raamatus selle raamatu ametlik esitlus, kus kohal on ka Mister Fred ise. Kel võimalus, võiks läbi astuda. Igatahes head lugemist ja eneseavastamist!


Fred Jüssi slaidiõhtu Manijal, september 2008.

3 Comments:

andres said...

väga väärt raamat ja see raamat võiks olla igal looduspiltnikul riiulis

Alo Eenmäe said...

Väga väärt raamat!

Karl Ander Adami said...

Hakkasin lugema, kuid kahjuks jäi pooleli. Siiani väga tasemel raamat. (Y)

Postita kommentaar

 
Lendoravale Looduspilt.ee banner